Газобетонні блоки
Серед усіх видів будматеріалів газобетон є одним із найбільш затребуваних. Особливості виробу, характеристики та властивості дозволяють використовувати газоблок у різних напрямках будівництва.
Галузь застосування
Блоки газобетону - це практичний, легкозведений та економічний матеріал. Завдяки особливостям структури будівництво з застосуванням газоблоків проходить швидше, ніж при використанні стандартної цегли.
Даний будівельний матеріал використовують для:
- зведення різних видів стін;
- створення перегородок несучого та ненесучого типів;
- створення віконних та дверних отворів;
- конструювання пояса жорсткості;
- внутрішнього наповнення стін.
Блоки також можуть застосовуватися для організації шумо- та теплоізоляційного шару. У реставраційних роботах та відновлювальних газобетонах замінює застарілі матеріали. А певні його сорти з високою міцністю на м2 підходять для будівництва льохів та інших підземних приміщень.
Виробництво газобетону
Як основний компонент, у блоках використовують різні марки цементу, кварцових речовин та алюмінію. Для надання виробу певних властивостей до складу вносяться додаткові компоненти такі, як: гіпсовий наповнювач, вапно і т.д.
Цемент у складі суміші для блоків виконує функції в'яжучої речовини. Скріплюючи між собою піщану крупу, створює матеріал міцної структури. Для складу підійде будь-який вид піску, але перед початком роботи необхідно очистити його від домішок.
Алюміній у вигляді порошку, розчину або пастоподібної речовини (залежно від техніки виробництва на заводі) додається до складу для надання виробу пористої структури. Ефект досягається рахунок взаємодії компонентів суміші.
Розбавляється склад чистою водою. Для надання готовому блоку достатньої міцності використовуваний розріджувач повинен мати температуру +45 ⁰С. У разі підвищеної хім. реакції частка цементу у складі може бути зменшена.
Етапи роботи
Незалежно від марки газоблоку, виготовлення ідентичне та включає наступні етапи:
- Приготування складу та розріджувача.
- Заповнення форми (форма заливається сумішшю наполовину).
- Процес утворення пор (від 4 до 6 годин).
- Обробка та нарізка блоків.
- Процес твердіння (до 18 годин).
Остаточне формування газобетонного блоку здійснюється двома способами:
- Стандартний – продукцію залишають на кілька днів для затвердіння природним шляхом.
- Автоклавний – виріб поміщається в камеру, де проводиться термообробка та обробка тиском.
На виході утворюється міцний та багатофункціональний будматеріал.
Стандарти
За стандартними нормами для виготовлення одного газобетонного блоку об'ємом 1 куб необхідно:
- ~ 90 кг цементу (ПЦ);
- 35 кг вапна;
- 375 кг піску;
- півкіло алюмінієвої добавки;
- 300 л розріджувача.
Варто відзначити, що виробник може відходити від стандартів, пробуючи різні технології. Він сам визначає скільки додавати того чи іншого компонента.
Маркування
При виборі газоблоків під певні сфери будівництва спираються на такі параметри:
- призначення;
- міцність та щільність марки;
- форма та розмір;
- ізоляційні якості.
Всі ці параметри поміщені в одне маркування – буква D з числом, де D – це густина, а число – її показник (D300, D400, D500 тощо. буд.). Вимірюється в кг на м3.
Види газоблоків
Фахівці класифікують газоблокові вироби на кілька типів:
- D300 має найнижчі показники щільності та міцності. Цей вид матеріалу також погано проводить тепло. Тому такий газобетон застосовується як теплоізоляційний прошарок.
- Газоблок D400 – міцніший тип. Застосовується при будівництві перемичок віконних та дверних отворів для будівництва одноповерхових будівель. Клас D400 також може використовуватись як теплоізоляція.
- Газобетон марки D500 є середнім за міцністю. Він підходить для будівництва будівель висотою до 2 поверхів. Але класифікація D500 передбачає його використання як обшивка стін з метою збереження тепла в приміщенні.
- Марка D600 підходить для будівель з вентильованими стінами. Це забезпечує хорошу циркуляцію повітря у приміщенні.
Більш міцні марки газобетону D700 є будівельним матеріалом загального призначення. Можуть використовуватись у будь-яких елементах конструкції.
Особливості будматеріалу
Будівельні компанії для будівництва будинків все частіше вибирають газобетонні блоки. Вони мають низку переваг перед класичними видами будматеріалів. Серед головних переваг можна виділити:
- Газобетон не пропускає тепло.
- Завдяки пористості матеріалу зберігається хороша циркуляція повітря.
- Висока щільність кладки – тепло не йтиме у щілини.
- Будівлі, збудовані з газоблоків, не вимагають додаткових робіт з утеплення.
- Невелика вага блоків дозволяє заощаджувати на фундаменті.
- Велика сфера використання у будівельних роботах.
- Висока стійкість до холоду, вологи та вогню.
- Прискорена кладка.
- Звукоізоляційні властивості.
-
Матеріал нешкідливий для людини.
В Інтернет-магазині "ПаркПлюс" представлені газобетонні блоки різних марок та розмірів. Ціна визначається за кубометр, вона однакова для будь-якого виду блоків.
Ви можете купити продукцію поштучно та оптом. Ми пропонуємо кілька способів оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні, в тому числі до Києва. Вартість доставки залежить від місця призначення. Більш детальну інформацію ви можете отримати, зателефонувавши нам за телефоном, вказаним на сайті.