Особливості колючого дроту
Міцний колючий дріт - затребуваний виріб металопрокату з гострими шипами, використовується для будівництва недорогих, простих загороджень. Для спорудження надійного паркану необхідно встановити тільки опори, сам дріт може натягнути будь-яка людина навіть без спеціальних навичок та професійного складного обладнання.
Особливості металопрокату
Основне призначення колючого дроту - створення ефективних недорогих огорож, які унеможливлюють проникнення сторонніх на закриту ділянку або приватну територію. За допомогою якісного колючого дроту виконується дооснащення існуючих загороджувальних конструкцій, наприклад, його укладають поверх кам'яного паркану, перетворюючи огорожу на перепону, що важко подолати. Паркан із «колючки» є надійним способом утримання худоби в межах пасовища. Тварини або люди не можуть пройти через таку огорожу без травм.
Для монтажу паркану необхідно встановити вертикальні опори, вкопавши їх у ґрунт, бажано, щоб відстань між стовпами була не більше 3 м для виключення провисання дроту. Укладання нитки-колючки може виконуватися вертикально, під кутом, у кілька рядів.
Дріт оснащується гострими шпильками, які розташовані у вигляді секції в рівномірному порядку. Зовнішній вигляд та конфігурація шипів може бути різною, тому виробники пропонують декілька видів виробів:
- Стрічковий колючий дріт - міцний металевий шнур, який зверху обвитий армований стрічкою з гострими краями. Виріб затребуваний під час зведення захисних огорож;
- класична двоосновна - виготовляється зі сталі та зверху покривається гострими металевими шипами, з неї створюють повноцінні надійні огорожі;
- скручена армована стрічка - це основа, на яку накручено спеціальну стрічку з шипами;
- канатний дріт «Егоза» - має більш складну конструкцію, являє собою металеву основу, навколо якої обтиснута або обвита сталева стрічка з колючо-ріжучими шипами-лезами. Хромована стрічка може завдати серйозної шкоди тваринам, грабіжнику або невеликій автомототехніці при спробах її подолати. «Егоза» зазвичай використовуються для захисту об'єктів, які потребують надійної охорони: це промислові зони, аеропорти, військові об'єкти.
Методи виробництва ключів дроту
Спосіб виготовлення «колючки» залежить від виду продукції, що випускається. Дротові секції з шипами виготовляються методом штампування з листів металевого прокату або залишків листової сталі, обрізків профільованих листів.
Колючки виготовляються з того ж матеріалу, що і нитка. Дріт розрізається на загострені шматки і намотується на основу.
Конструкції з пружного сталевого дроту надійні і довговічні, мають максимальну міцність, здатні ефективно витримувати температурні перепади і серйозні механічні впливи. Дозволяють виключити проникнення сторонніх людей та тварин на територію, оскільки здатні завдати болючих травм.
Тип перерізу та матеріали
Як сировина, для дроту із шипами використовуються оцинкована та не оцинкована сталева продукція.
Дріт може бути різного перерізу: квадратного, овального, круглого. При подвійній основі діаметр виробу становить 16-28 мм. При виготовленні основи, що складається з однієї жили, діаметр дроту-колючки має бути не менше 2,8 мм. Відстань між гострими шпильками нормується ДСТУ. Воно може бути від 3 до 15 см, чим частіше виконано розташування шипів, тим надійнішим і ефективнішим є огородження. Для того, щоб «колючки» не переміщалися, на основі витискаються поглиблення, що дозволяють шипам міцно утримуватися на виробі.
Компанія пропонує ознайомитися з особливостями, технічними характеристиками та купити колючий дріт в Україні за недорогою ціною. Досвідчені менеджери магазину готові проконсультувати з будь-яких питань, уточнити вартість за кілограм, надати супровідну документацію та оперативно оформити замовлення як оптовим, так і роздрібним покупцям. Реалізація та доставка матеріалу здійснюється в бухтах.