Металопрокат профільних труб
Сталева профільна труба є найбільш затребуваним продуктом на будівельному ринку. Металопрокат активно застосовується у багатьох промислових галузях, сільському господарстві, а також використовується для побутових потреб. Металопродукція має різні розміри, конфігурацію та призначення. Щоб зробити правильний вибір, необхідно знати технічні характеристики кожного виду профільної труби.
Переваги та основні властивості
Профільні труби найчастіше мають квадратну чи прямокутну форму. Така конструкція дозволяє значно підвищити характеристики міцності виробу та істотно збільшити опірність статичним навантаженням. Замовнику варто звернути увагу на такі позитивні параметри продукту:
- Простота монтажних та демонтажних робіт. Завдяки зручній конфігурації та невеликій масі профільна труба легко встановлюється в будь-якій будівельній конструкції.
- Значна міцність матеріалу. Сталевий профіль здатний витримувати високі вагові навантаження та протистояти потужному механічному впливу.
- Стійкість до температурних перепадів. Виріб не боїться високих та низьких температур через свої унікальні технічні характеристики.
- Відносно низька вартість продукції порівняно з важкими та дорогими арматурними виробами.
Серед недоліків профільних труб можна наголосити на необхідності застосування додаткового обладнання при виконанні робіт, пов'язаних з вигином виробу.
Класифікація труби профільної
Сталева профільна труба має різний сортамент, класифікація якого залежить від кількох параметрів:
- матеріалу виготовлення;
- конфігурації перетину;
- способу виготовлення;
- товщини стінки;
- довжини виробу.
У виробництві трубний металопрофіль виготовляється в основному із трьох видів матеріалів: сталі, оцинкованого металу та алюмінію.
Сталеві профільні труби є дуже міцним та довговічним продуктом. Вони виготовляються зі спеціальних сплавів вуглецевої сталі. Виріб має чудову антикорозійну стійкість, що дозволяє значно покращити його експлуатаційні характеристики.
Оцинкований трубний прокат виконаний із звичайного чорного металу. Виріб піддається цинкуванню. Тим самим повністю виключається зараження металу корозією. Завдяки простій технології виготовлення ціна на даний товар дещо менша за сталевий аналог.
Труби із алюмінієвих сплавів не піддаються корозії, але мають низьку міцність. М'який метал не здатний переносити значні статичні та вагові навантаження. Виріб не можна використовувати як несучі елементи будівельних конструкцій.
За формою перерізу сортамент профільних труб поділяється на:
- стандартні (квадрантні та прямокутні);
- нестандартні (сегментні, краплеподібні, трикутні та багатокутні);
- плоскоовальні (овальні).
Від способу виготовлення залежить більшість технічних характеристик металопрокату, його експлуатаційні властивості та хімічна структура. За цими критеріями профільні труби поділяються на:
- холоднокатані (метод безшовної деформації у формувальному стані);
- гарячекатані (метод безшовної деформації під впливом високих температур);
- електрозварювальні (метод з'єднання сталевих листів зварювальним обладнанням).
Від товщини стін залежить як вартість товару, так і сфера застосування продукції. За цією ознакою труби класифікуються як:
- тонкостінні;
- товстостінні;
- особливо товстостінні.
По довжині труби бувають мірними та немірними. Перші мають стандартний фіксований розмір, другі можуть нарізатися по довжині, яка необхідна покупцю.
Де купити?
Наша організація пропонує великий вибір профільних труб різної конфігурації та призначення оптом та в роздріб. Доступна доставка по всій Україні найпопулярнішими логістичними транспортними компаніями. Якщо виникли питання щодо оплати, сортаменту або доставки продукції, замовте дзвінок за номером телефону, вказаним на сторінках нашого інтернет-магазину.