Саморізи для робіт по дереву
Такі кріплення, як шурупи по дереву, мабуть, одна з найбільш затребуваних деталей для кріплення серед інших видів кріплення. Наші елементи кріплення використовуються повсюдно і в повсякденному житті, і у виробничій діяльності. Зовні вироби схожі з саморізами по металу. Однак все-таки відрізняються від останніх, але не тільки більш частим різьбленням з невисоким гребенем, щоб простіше врізатися, вкручуватися в щільні та тверді поверхні. Ці гострі шестигранники також мають меншу товщину стрижня і твердість матеріальної основи, причому бур на їх кінці відсутня.
Правда таке виконання шурупів з потайною головкою не даремне, адже цей пристрій за ДСТУ 1145-80 дозволяє менше руйнувати волокна дерев'яних заготовок та надійно зафіксувати конструкцію. Багато в чому практично будь-які будівлі з дерева збираються за рахунок зазначених саморізів. Ми випускаємо різні типи кріплень, які різняться залежно від місця використання. Наші гвинти по дереву з неповним різьбленням мають велику перевагу при їх застосуванні. Наприклад, щоб сформувати отвір за рахунок різьблення, щоб на совість зробити фіксаж саморізу (на відміну від цвяхів) і, звичайно ж, інші переваги.
Наші саморізи по дереву: переваги і недоліки
Коли будують конструкції, вибирають наші кріпильні вироби. Це пов'язано з тим, що, наприклад, шурупи по дереву дозволяють швидко створити міцні та надійні споруди. Ми виробляємо різні види кріплень неповного різьблення, різних у діаметрі, що дає переваги при їх застосуванні:
- Сформувати за рахунок різьблення отвір, у якому, порівняно з цвяхами, міцно зафіксувати кріплення.
- Зробити надійне кріплення верхніх елементів за допомогою неповного різьблення.
- Використовувати шурупи по дереву багатопрофільно всередині приміщень.
- Змонтувати деталі завдяки поєднанню декількох елементів без розтріскування виробу, у тому числі по ходу закручування близько до краю - це виходить за рахунок різноманітних форм різьблення: канавка, спеціальні грані з ріжучими поверхнями, витки біля вістря пилкоподібного вигляду.
- Не проколоти дерев'яну поверхню завдяки наявності спеціальних шліць під капелюшком – поглиблення дає можливість втопити саморіз без пошкоджень дерева.
Щоб якісно підготувати та розсвердлити отвір, шурупи по дереву обладнані спеціальною фрезою на закінченні. Тому наші кріплення не мають недоліків, випускаються різних розмірів та видів для вирішення навіть найскладніших будівельних завдань.
Таблиця: види свердл, технічні характеристики та розмірний ряд
Крім металовиробів з шестигранною головкою, для спрощеного монтажу, акустичних з різьбленням навпроти плоского кінця з отвором, для стяжки та установки електропроводки, дюбельних шпильок, для скріплення дерев'яних деталей і з'єднань встик і підвісних з різьбленням на одному кінці та різьбленням кріпильних вин монтування шестигранної гайки або накидної, шурупи бувають наступних видів і розмірного ряду (див. нижче):
Різновид | Технічні характеристики | Розміри (1 шт.) |
1. Фосфатовані | Найбільш доступний вид кріплення і що стосується ціни, і що стосується наявності. Виконані з тонко нанесеним шаром із фосфатного покриття, завдяки чому мають чорний колір. Підходять під вкручування в дерев'яні вироби за рахунок техніки виготовлення – загартовування. З мінусів - схильність до корозування і неможливість використання на відритих поверхнях, а також м'якість і схильність до деформування при згинанні. | Довжина, мм: 13-102. Діаметр (зовнішній), мм: 4,2-4,8 |
2. Оксидовані | Виготовлені за рахунок обробки оксидом магнію, завдяки якому мають глянцеву поверхню та чорний відтінок. Не призначені для використання в середовищах з підвищеним рівнем вологості та опадів. | Довжина, мм: 16-140. Діаметр (зовнішній), мм: 3,5-4,8 |
3. Хромовані | Вважаються одним із кращих варіантів металовиробів за стійкістю до корозії. Також відрізняються від двох попередніх кольорів – сріблястий, зі здатністю витримувати значні навантаження. Що ж до мінусів, то це відносно висока ціна. На цьому фоні шурупи рідко застосовують для масового будівництва, а найчастіше в меблевому виробництві або для декоративного оздоблення. | Довжина, мм: 16-130. Діаметр (зовнішній), мм: 3,5-4,8 |
4. Оцинковані | Покриті спецсплавом, бувають як у сріблястому, так і золотистому кольорі. Вигідні ціною, так як при виготовленні не проходять термообробку, а також здатністю протистояти серйозним навантаженням та можливістю з'єднання конструкцій складного виконання. | Довжина, мм: 10-600 (від 300 мм - посилені) Діаметр (зовнішній), мм: 3,5-4,8 |
5. Жовтопасивовані | Проходять через обробку цинковим складом та хромовою кислотою. Таке покриття створює максимально великий захист від дії негативних джерел, включаючи механічні пошкодження та вологу. | Довжина, мм: 12-200. Діаметр (зовнішній), мм: 3-6. |
Самонарізи по дереву виготовляються на підставі вуглецевих марок сталей і розрізняються не тільки за матеріалом покриття. Шурупи також відрізняються і такими важливими параметрами, як різьблення та сфера застосування:
Рідкісний крок різьблення: різьблення - велике
Застосовуються як для дерева, так і MDF деталей, а також плит з деревинно-стружкових матеріалів та гіпсокартонних, деревно-волокнистих матеріалів.
Частий крок: різьблення - дрібне
Необхідні для з'єднання елементів із твердо сортової деревини або металевих каркасів.
Двозахідне: різьблення - змінне
Доцільний для скріплення матеріальних основ, що відрізняються між собою за щільністю. Як приклад – з'єднання гіпсокартону з деревом, вагонкою.
Де купити саморізи вигідно
Наша компанія – виробник саморізів: самі виготовляємо, оцинковуємо та поставляємо кріплення на ринок України. Ми дозволяємо придбати флюгель, глухар, конструкційний, покрівельний, нержавіючий саморіз дешево. Щоб дізнатися: скільки коштує наша продукція – просто зв'яжіться з менеджером. Фахівець розповість про ціни за кілограм чи штуку, пояснить та допоможе зробити вигідне замовлення в роздріб чи оптом.