Металева сітка: основні види
В асортименті Інтернет-магазину "Парк Плюс" представлена будівельна сітка трьох видів:
- Зварювальна сітка. Виготовляється шляхом скріплення прутів дроту чи арматури. Пруття накладаються перпендикулярно та скріплюються за допомогою точкового зварювання у місцях перетину.
- Рабиця. Виготовляється методом сплетення плоских спіралеподібних дротів. Прути вставляються один в одного, переплітаючись. Використовуються два способи плетіння – квадрат та ромб. З'єднання буває в один прут і в два. Плетіння здійснюється на верстаті.
- Канільована сітка. Виготовляється шляхом простого плетіння, при якому виходять квадратні або прямокутні осередки. Основна відмінність від двох попередніх видів – для цього типу сітки застосовується рифлений дріт.
Спосіб виготовлення залежить від призначення кінцевого виробу.
Класифікація
Кожен вид сітки регламентується окремим ДСТУ, але класифікується продукція за загальними параметрами.
Матеріал виготовлення
Будівельні сітки виготовляються із різних сплавів та інших матеріалів. Найбільш поширені низьковуглецеві та нержавіючі марки сталі.
Перший варіант – сталь на залізній основі з малим відсотком вуглецю у складі (до 0,25) без легуючих домішок. У складі є марганець (не більше 1%), кремній (до 0,8%). Такий зміст додаткових елементів не впливає загальні якості сплаву. Низьковуглецеві сталі мають середні показники міцності, пластичні.
Нержавіюча сталь – це сплави на основі заліза та вуглецю, з великою кількістю легуючих компонентів. Основна добавка у складі – хром. За ДСТУ, його зміст – не менше 10,5%. Хром значно підвищує антикорозійні властивості сталі.
Захисне покриття
Покриття захищає виріб від впливу зовнішніх факторів - корозія, погодні фактори і т.д. Найбільш затребувана сітка з наступними типами захисного шару:
- Оцинкована металева сітка. На поверхню наноситься шар цинку. Таке покриття покращує характеристики дроту та в рази підвищує термін експлуатації сітки. Оцинковувати слід готовий виріб, тому що при з'єднанні прутів у місцях зварювання/сплетення деформується поверхня. Цинкове покриття вимірюється в г на 1 м2.
- Полімерна сітка. Як захисне покриття застосовується полівінілхлорид. Шар ПВХ захищає виріб від різних типів дії. Покриття розроблялося для використання сітки у важких погодних умовах - поряд з морем, при різких перепадах температури і т. д. Полімерне покриття буває різних кольорів - підходить як фасадне оздоблення.
Чорна сітка не має захисних покриттів. Її термін експлуатації нижче за нижчої вартості. Підходить для використання у закритих приміщеннях, для створення тимчасових конструкцій.
Розміри
У класифікації сіток враховується: розмір комірок; діаметр дроту; габарити секції.
Розмір комірок– це відстань між двома паралельними прутами. Бувють дрібні, середні і великі комірки. Самі комірки виконуються у формі квадрата або ромба (ромбічні комірки у рабиці).
Діаметр – це розмір перерізу дроту. Залежить від призначення сітки, товщина дроту впливає на вагу сітки. Чим товстіший пруток, тим більша вага у сітки. Габарити – довжина та ширина однієї секції.
Сітка поставляється у рулонах різного об'єму.
Область використання
Різні види сіток – це відносно недорогий та універсальний будівельний матеріал, що набув широкого поширення у багатьох галузях:
- за допомогою різних видів сітки здійснюється армування стяжок бетону;
- сітка для кладки використовується для зміцнення цегляних кладок;
- штукатурна сітка закріплюється на стіні для кращої фіксації та продовження терміну служби штукатурки;
- будівельна сітка застосовується як основа під дорожнє полотно, для посилення земляних схилів;
- дрібнокоміркова сітка використовується як захист від кротів, підходить для виготовлення клітин для дрібних гризунів;
- основне призначення сітки-рабиці – зведення огорож, вольєрів.
Також різні типи сітки використовуються для організації зливних ґрат, для просіювання і т.д. ПВХ-вироби підходять для декорування.
Переваги
Даний будматеріал відрізняється універсальністю та відносно низькою ціною. Серед інших особливостей можна виділити:
- Простий монтаж – достатньо розкатати рулон та зафіксувати його на місці.
- Простота механічної обробки (розпилювання, зварювання).
- Висока пластичність та стійкість до згинання.
- Хороша міцність при малій вазі.
- Забірна сітка забезпечує хорошу циркуляцію повітря на ділянці, що сприяє кращому зростанню рослин.
- Вироби з нержавіючої сталі та із захисним шаром мають високу стійкість до різних впливів.
- Довгий термін служби.
- Великий вибір типорозмірів.
Скільки коштує металева сітка?
Вартість одного погонного метра складається з: обсягу закупівлі; виду сітки; наявності захисного шару; призначення продукції. У нас ви можете купити будівельну сітку різного типу під будь-які завдання.
Здійснюємо доставку по всій Україні. Розвантаження на місці маніпулятором. Перевозимо габаритні вантажі масою до 22 тонн при габаритах до 12 метрів. Також передбачено можливість самовивезення із двох складів.
Дізнатися докладнішу інформацію з усіх питань можна у консультанта, зателефонувавши на вказаний номер телефону або написавши електронного листа.